N

Poslední novinky

medialibraryFnihy0
Music / zveřejněno 27. 8.

FACTORIAL! ORCHESTRA JIŽ V SOBOTU!

medialibrary6X5sF5
Ostatní / zveřejněno 06. 7.

NÃPLAVKA JE BEZ PLASTŮ!

Na NÃPLAVCE jsme se zbavili posledního kusu plastu a jsme na to hrdý! Všechny nádoby, boxy nebo kelímky, které vydáváme jsou buď BIO kompostovatelné nebo VRATNÉ! VRATNÉ KELÍMKY pomohou udržet okolí hradecké náplavky čistší a zároveň nám sníží produkované odpady. Používat je budeme nejen v běžném provozu, ale i při větších akcích jako je Restaurant day HK, Decathlon Hradecké sportovní hry, NáPLAVKA na Hawaii, Open Air Program nebo Jazzová pouť. PARTNEREM PROJEKTU JE MĚSTO HRADEC KRÁLOVÉ. Děkujeme! 💪😊💯#naplavkahK #plasticfree #naplavka ##vratnekelimky #hradeckralove

medialibrarydiv9nP
Music / zveřejněno 11. 6.

NOVÝ TERMÍN / koncert MYDY

NOVÝ TERMÍN koncertu MYDY je 11.prosince 2020 ! Zahrají svoje hity, ale hlavně přijedou promovat své nové album NUMBERS. To znamená závěr jedné éry i začátek nové cesty. Ozvěny poněkud vyšeptaného elektroswingu jsou už nenávratně pryč a MYDY jako žánrový chameleon dovedně balancují mezi elektronickým klubovým soundem, popovými ambicemi, klepajícími na dveře rozhlasových redaktorů a epickým soundtrackem k fantasy thrilleru z dystopického světa, ve kterém si chladné neosobní technologie definitivně ochočily lidstvo. Přijďte si pro tento hudební zážitek! Těšíme se! :)

medialibraryWuUh00
zveřejněno 11. 6.

NãPLAVKA na Hawaii

V sobotu 25.července 2020 pořádáme už 7.ročník naší srdcové venkovní akce. Místem konání je opět Hawaii bar u Správčického rybníka v Předměřicích nad Labem. PIŠTE DO DIÁŘŮ! :)

Music / zveřejněno 05. 2.

MONKEY BUSINESS na NãPLAVCE

MONKEY BUSINESS v čele s Matějem Ruppertem, Romanem Holým a Terezou Černochovou to na Náplavce slušně rozbalili, tak si to pojďme připomenout videem od Honzy Macháčka.

Bistro / zveřejněno 02. 12.

Jsme hrdí, že jsme součástí Gastromapy Lukáše Hejlíka