11. 12. / pátek / 20:00

Koncert MYDY ( rabycad )

Vstupné 250 Kč

Mydy Rabycad jsou nyní jen MYDY! :) Dohromady se dali před sedmi lety a stihli zahrát na prestižních festivalech Glastonbury nebo Sziget, vystoupili v Jižní Koreji, Turecku i Egyptě. Loni zaznamenali famózní úspěch na Festival International de Louisiane v USA a absolvovali první klubové turné po Holandsku, včetně vystoupení v legendárním amsterdamském klubu Melkweg. MYDY, tedy Žofie Dařbujánová, Mikuláš Pejcha, Jan Drábek a Nèro Scartch vloni vydali nové album NUMBERS!

NUMBERS znamená závěr jedné éry i začátek nové cesty. Ozvěny poněkud vyšeptaného elektroswingu jsou už nenávratně pryč a MYDY jako žánrový chameleon dovedně balancují mezi elektronickým klubovým soundem, popovými ambicemi, klepajícími na dveře rozhlasových redaktorů a epickým soundtrackem k fantasy thrilleru z dystopického světa, ve kterém si chladné neosobní technologie definitivně ochočily lidstvo.

Jejich koncert podtrhne dosud nejpropracovanější show jejich kariéry a tradičně se představí i nový světelný design a nové kostýmy, tentokrát tematicky navázané na album NUMBERS.

11.12.2020 / 20:00

VSTUP: 250 Kč / 300 Kč ( předprodej/na místě )

PŘEDPRODEJ / START 22.6.2020
►NãPLAVKA café & music bar, (po-čt 9-24, so 14-03, ne 14-22)
►SMSTICKET.cz ►


KONCERT JE NA STÁNÍ!

Na akci mohou být pořizovány audio-vizuální záznamy, určené k marketingovým účelům NãPLAVKA café & music bar.

★ nekuřácký prostor
★ wi-fi free
★ bezbariérový přístup
★ párty fotograf
★ video projekce

Pokud nás chcete sledovat na FB, dostávat pozvánky na události a prohlížet fotky z akcí, přidejte si nás do přátel: https://www.facebook.com/naplavkahradec